ترجمه گارانتی پروتز polytech

 

خانم محترم،

 

به Implant of Excellence ، برنامه گارانتی گسترده برای پروتزهای ساخته شده بوسیله شرکت سلامت و زیباییPOLYTECH  خوش آمدید.

همراه با جراحی ، شما باکیفیت ترین پروتز ساخته شده در آلمان را همراه با شرکت در برنامه Implant of Excellence ، بدست آورده اید.مطمئن باشید که سلامتی خود را بدست آورده و از زندگی لذت می برید.

با انتخاب پروتز شرکت سلامت و زیبایی POLYTECH و برنامه Implant of Excellence ، شما تصمیم می گیرید که بالاترین کیفیت پروتز تولید شده در آلمان را انتخاب کنید که با حداکثر سلامت شخصی شما متناسب است.

توجه داشته باشید که کارشناسان ما بالاترین کیفیت پروتز سینه پر شده ازژل سیلیکونی را برای زیبایی شما طراحی کرده اند.

سند گارانتی

سند آورده شده در اینجامحافظ همراه شما در برنامه گارانتی گسترده  ما می باشد. (به سند نمونه در زمینه صفحه توجه کنید)

در این مورد شما نیاز به اطمینان دارید که تمام آنجه را که می خواهید و تغییرات دلخواهتان را با این بروشور و سند گارانتی ، بدست خواهید آورد.

لطفا از این سند بدقت نگهداری کنید.

بالاترین کیفیت تولید:

پروتزهای سینه ساخت شرکت سلامت و زیبایی POLYTECH  دارای علامت CE بعنوان کالای درمانی هستند.

آزمایشات رایج نشان می دهد که کیفیت پروتزها همیشه نرمال بوده از حد استاندارد نیز فراتر هستند.

بالاترین اطمینان شخصی:

با پروتزهای این شرکت ، به شما پیشنهاد می کنیم که با برنامه های گسترده گارانتی مطمئن شوید که برای شما بالاترین سطح سلامتی را در نظر گرفته ایم.

در مواردی که پارگی پوسته پروتز اتفاق افتاده ،ما برای تعویض پروتز یک بازه زمانی را برای تعویض پروتز در نظر گرفته ایم(برای اطلاعات بیشتر به قسمت "برنامه Implant of Excellence شامل چیست" رجوع کنید.) 

اگر پروتز انتخابی شما  برای بزرگ کردن اندام ،از شرکت سلامت و زیبایی POLYTECH ، از نوع Microthane ( پوشیده شده از میکرو پلی اورتان) است به شما توصیه می کنیم که تا  10 سال همراه با گارانتی ، در صورت کنتراکچر کپسول یا چرخش و جابجایی پروتز، تعویض کنید. (برای اطلاعات بیشتر به قسمت "برنامه Implant of Excellence  شامل چیست" رجوع کنید.)

جراحی باید توسط یک جراح برجسته و ماهر که اشنایی کامل با دستورالعمل استفاده از پروتزهای شرکت POLYTECH را داشته باشد و مورد تایید باشد،  انجام شود.

برنامه Implant of Excellence  شامل چیست؟

در این برنامه، شرکت زیبایی و سلامت POLYTECH گارانتی تعویض پروتزهای پر شده با ژل سیلیکون در افرادی که پروتز نها صدمه دیده و پاره شده است را بصورت مادام العمر به عهده می گیرد.

در موارد ذیل شرکت POLYTECH ، گارانتی تعویض را به عهده نمی گیرد:

-آسیب دیدگی پروتز قبل و حین کار گذاشتن پروتز

-آسیب به پروتز در اثر وارد شدن ضربه یا تروما

-آسیب به پروتز حین ماموگرافی

-آسیب به پروتز حین خارج کردن کپسول

-آسیب وارد شده در اثر مداخلات جراحی

برای پروتزهای ژل سیلیکونی پوشیده شده از Microthane (فوم میکرو پلی اورتان) از شرکت POLYTECH تعویض رایگان پروتز در موارد کنتراکچر کپسولی درجه 3 و 4 تا ده سال بعد از پروتز گذاری، گارانتی می کنیم.همچنین در موارد چرخش یا جابجایی پروتز، برای مدت 10 سال بعد از پروتز گذاری، تعویض رایگان را گارانتی می کنیم.

** گارانتی تعویض برای پروتز های Microthane در شرایط بازسازی سینه را پوشش نمی دهد.

-گارانتی تعویض در موارد کنتراکچر کپسولی درجه 1 و 2، پوشش نمی دهد.

-گارانتی تعویض فقط برای پروتزهای Microthane که در بافت جابجا شده اند(نه کپسول یا بافتهای اسکار) معتبر است.

-اگر عوارض مربوط به جراحی از قبیل سروما ، هماتوم یا عفونت رخ دهد، گارانتی تعویض معتبر نخواهد بود.

-کنتراکچر کپسولی درجه 3 و 4  باید توسط جراح قبل از تعویض پروتز بصورت تصویری مستند شود.

-چرخش و جابجایی پروتز لازم نیست توسط جراح بصورت تصویری مستند شود.

پروتزها فقط با پروتزهایی از همان نوع قبل از شرکت سلامت و زیبایی POLYTECH تعویض می شوداما سایز آن آزادانه از سوی شما قابل انتخاب است. مطالبه پول به جای پروتز غیر ممکن است.

در صورت شرکت فعال شما در برنامه Implant of Excellence  ،  اطلاعات به روز رسانی شده شرکت سلامت و زیبایی POLYTECH را از طریق این برنامه دریافت می کنیدکه برای سند گارانتی محفوظ شما سودمند است.

وقتی در برنامه Implant of Excellence  شرکت کردید ، چه چیزی را مشاهده می کنید؟

در این برنامه ما کیفیت پروتزهای پرشده با ژل سیلیکون از شرکت سلامت و زیبایی POLYTECH را برای اطمینان شما گواهی می کنیم. بعداز گذشت یک سال از شما سوالاتی می پرسیم  و شما پاسخ را برای ما از طریق نامه، فکس و ایمیل و یا در وبسایت ما  به آدرس ذیل :

www.polytechhealth.com 

بصورت آنلاین برای ما ارسال کنید. دسترسی به اطلاعات در فرم بررسی راهنمایی شده است.فرم بررسی سالانه محتوای سوالات بسیار ساده ای در باره سلامت عمومی و رضایتمندی شما از پروتز ها می باشد. با مراجعه به فرم بررسی شخصی خودتان ( با نامه ، فکس و ایمیل) و یا پاسخ به سوالات در وبسایت قسمت warranty و قسمت annual survey گارانتی شما با این برنامه همگام با سالهای آینده تداوم می یابد.. لطفا توجه داشته باشید که برنامه گارانتی گسترده فقط تا زمانی ادامه می یابد که ما فرم بررسی و جوابهای شما را دریافت کرده باشیم.

اگر شما میخواهید با برنامه Implant of Excellence   همذاهیتان را قطع کنید، هر زمان که مایل بودیددرخواست انصراف خود را برای ما نوشته و ارسال نمایید و متناوبا دیگر به سوالات مربوط به خود در فرم بررسی سالانه که برایتان ارسال می شود جواب ندهید. در این صورت بطور خودکار پیشرفت گارانتی نیز پایان می پذیرد.

 با ثبت نام شخصی و داوطلبانه در برنامه Implant of Excellence  شما به شرکت POLYTECH این اجازه را می دهید که از اطلاعات و حمایت شما برای بررسی های آماری استفاده کنیم.. ما ملزم هستیم موارد شخصی را با اطمینان و سخت برطرف کنیم و تمام داده هارا برای اهداف آماری بصورت محرمانه استفاده می شوندو این داده هارا بطور دقیق ذخیره می نماییم.

اگر شما مدعی شکایت یا تعویض پروتز از Implant of Excellence  هستید، چه مراحلی را باید طی کنید؟

باید برای شما تشخیص پارگی جدار داده شده باشد و یا در موارد چرخش و جابجایی و کنتراکچر کپسولیدرجه 3 و4 تشخیص باید مبرم باشد.لطفا با ما از طریق ایمیل تماس گرفته و سپس ما بررسی و موافقت می کنیم که زمینه را پیگیری کنیم

ioe@polytechhealth.com

لطفا توجه داشته باشید که تشخیص همانند شرح عمل جراحی باید توسط همان جراحی انجام شود که عمل پروتز گذاری توسط وی انجام شده استو همچنین در همان کلینیک.اگر برقراریارتباط با همان جراح اصلی ممکن نیست، جراح دیگر باید با تایید شرکت سلامت و زیبایی POLYTECH انتخاب شود( در باره کلینیک نیز همین گونه می باشد)

بسیار حائز اهمیت است که به جراحتان شرح دهید که بلافاصله بعداز تعویض پروتز (دیرتر از 4 هفته بعداز جراحی نشود)به شرکت زیبایی و سلامت POLYTECH بصورت مکتوب اطلاع دهد که شما تحت عمل جراحی تعویض پروتز قرارگرفته اید و پروتز قبلی را  جهت انجام آزمایشات بیشتر به آدرس زیر بفرستد:

POLYTECH Health & Aesthetics GmbH

Altheimer Strasse 32

64807 Dieburg

Germany

شرکت سلامت و زیبایی POLYTECH برنامه گسترده Implant of Excellence  بصورت داوطلبانه و ذخیره آنها را انجام داده و هر زمان که شخص تصمیم بگیرد، آن را متوقف میکند. موافقت و ثبت نام ها زمانی انجام می شود که تحت تاثیر این تصمیمات نباشد.آگر ادعایی مبتنی برتعویض پروتز در زمان شرکت در برنامه Implant of Excellence  ایجاد شد و پروتز تعویض شد،پس از تعویض پروتز بیمار دوباره می تواند در این برنامه ثبت نام کند و موارد و ضوابط برنامه گسترده گارانتی از زمان ثبت نام جدید، معتبر می باشد.

برنامه Implant of Excellence  فقط در کشورهای تحت پوشش شرکت سلامت و زیبایی POLYTECH اعتبار دارد.دعوی از کشورهای دیگر پذیرفته نمی باشد.