اخبار پزشکی
شماره صفحه: 2 از 2
ورزش و دیابت
ورزش به کنترل دیابت کمک می کند.دیابت نوع 2 را به تاخیر می اندازد.اگر دیابت نوع 1 یا 2 دارید یا اگر در معرض ابتلا به دیابت هستید، ورزش کردن بعنوان یک قسمت از روش زندگی، دیابت را کنترل کرده و عوارض آن را کم می کند.داشتن فعالیت از چندین راه با دیابت مقابله می کند: ضربان قلب را بالا می برد ، زمانی که پیاده روی تند می کنید، یا دوچرخه سواری یا شنا می کنید، باعث تاثیر بیشتر انسولین در بدن می شود. همچنین جریان خون تمام اندامهای بدن را بهبود بخشیده ، بخصوص کلیه هاف مغز و چشم و قلب، جاهایی که در دیابت بیشترین آسیب را می بینند.
نوشابه های ورزشی: آیا آنها سالم هستند؟
امروزه اگر در راهروی مربوط به نوشیدنی های یک فروشگاه قدم بزنید، طیف وسیعی از نوشابه های ورزشی را می بینید که ممکن است از خود بپرسید که آیا سالم هستند؟
مداخلات پزشکی در چاقی 1
چاقی یک سری شرایط هتروژن است و بسیاری از افراد از چاقی خود و عوارض دارویی درمان چاقی رنج می برند.نظر به اینکه آنها علی رغم ظاهرشان و برخلاف میزان بسیار زیاد چربی شان ، تلاش برای سالم ماندن بسته به تاریخچه خانوادگی و یا شخصی، از موارد مخالف سلامت مثل چاقی و چربی زیاد بدن بصورت منتشر دلالت می کند که بیمار در معرض خطرات سلامتی بسیاری در ارتباط با چاقی است و و این بیمار انتظار دارد درمان های موفقیت آمیز و برای وی سودمند باشد.
شماره صفحه: 2 از 2