اخبار پزشکی
شماره صفحه: 1 از 2
لیپوست و مقایسه با روشهای دیگر پیکرتراشی
لاغری و تناسب اندام یکی از مسائلیست که در زیبایی شما نقش مهمی را ایفا می کند .با توجه به محبوبیت لاغری در جوامع کنونی متقاضیان فراوانی به کلینیک های زیبایی جهت لاغری مراجعه کرده و خواهان لاغری اندامشان به روشی ایمن و سریع می باشند .به همین دلیل امروز تصمیم داریم شما را با یکی دیگر از دستگاه های لاغری به نام لیپوست آشنا کنیم .این دستگاه نوین ترین تکنولوژی قرن اخیر در تخلیه چربی های بدن می باشد که توسط کمپانی بزرگ MOLER کشور آلمان طراحی و تولید شده است .مقاله امروز سلامت وب به معرفی لیپوست یا بهترین دستگاه پیکر تراشی پرداخته است .
لیپوست
ليپوست چسيت؟ ليپوست نسل جديد دستگاههاي ليپوماتيك است و تمامي مزاياي باديجت را دارد با اين تفاوت كه قدرت بيشتري از دستگاه باديجت پيدا كرده است و براي بيماراني كه حجم چربي بيشتري دارند مناسب تر است.
لیپوماتیک
بیشترین سوالات در لیپوماتیک بر این نکته متمرکز است که لیپوماتیک چیست ، عوارض لیپوماتیک چیست و همچنین اینکه برتریهای این روش نسبت به روشهای گذشته چیست
ماموپکسی(بالا کشیدن پستان)
این نوع جراحی برای بالا کشیدن سینه در کسانی است که سینه های افتاده دارند.این یک جراحی ساده است که میتوان همزمان با پروتز گذاری سینه ،در خانمهایی که تمایل به افزایش سایز دارند،انجام داد.این جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام میشود و 2ساعت طول میکشد. این جراحی دردناک نیست و بهبودی پس از عمل سریع میباشد.به بیمار توصیه میشود بعد از عمل بازوهارا بالا نبرد و یا حرکات کششی فعال را تا 15 روز بعدازعمل انجام ندهد،زیرا ممکن است باعث باز شدن زخم شود.ونیز بمدت 1 ماه سوتین بپوشد.همچنین توصیه میکنیم 7 جلسه فیزیوتراپی جهت بهبودی سریعتر انجام دهد.
حجیم کردن لبها
لبها به عنوان عضوی در بدن در ادبیات، اشعار و هنر در رابطه با موضوعاتی همچون جوانی، زیبایی و عشق حضور پر رنگی داشته اند. در دهه های اخیر، همراه با ابداع روش ها و تکنیک های جدید در جراحی، توجه بیشتری به مسائلی همچون جوانی و حفظ آن و زیبایی شده است و انجام جراحی های زیبایی در جوامع رو به افزایش بوده است. حجیم کردن لب ها نمونه ای از این گونه جراحی ها است. لب های حجیم و پر نشانگر سلامت، جوانی و زیبایی محسوب می شود و از همین گرایش برای جراحی زیبایی لب افزایش داشته است. هم اکنون روش های زیادی برای تغییر در ظاهر لب ها با حجیم کردن، کوچک کردن و یا بازسازی لب ها بعد از وارد شدن ضربه وجود دارد. روش های جدید تری زیادی نیز ابداع شده که با استفاده از پروتز و تزریق، مواد بیومتریال و یال پیوند بافت های رشد کننده و یا آلوپلاست ها در ظاهر لب ها تغییر ایجاد می کنند.
کوچک کردن سینه آقایان( ژنیکوماستی)
این بیماری که به سینه زنانه در مردان نیز شناخته شده است، بزرگ شدن بیش از اندازه ی بافت سینه در مردان است. این بیماری می تواند بصورت گذرا در نوزادان تازه متولد شده رخ دهد. بیش از نیمی از افراد بالغ مذکر در دوران بزرگ سالی در ناحیه سینه با رشد مواجه می شوند. این بیماری ممکن است به عنوان وضعیتی غیر طبیعی در اثریک بیماری و یا بی نظمی در سوخت و ساز بدن – متابولیزم (metabolic disorders) رخ دهد. همجنین عوارض جانبی برخی از داروها و یا افزایش طبیعی هورمون تستسرون (testosterone) در مردان مسن تر نیز می تواند علت این بیماری باشد. در پسران بالغ، بروز این بیمری عموما بر اثر تداخلات روانی و استرس بروز می کند. بیش از 75 درصد از بزرگی سینه پسران در دوران بلوغ ظرف مدت 2 سال بدون هیچ گونه درمان خاصی برطرف می شود.
پروتز پستان
افزایش سایز سینه برای کسانی که سایز کوچک و یا سینه بدون بافت دارند.
رینوپلاستی(جراحی زیبایی بینی)
جراحی رینوپلاستی پروسه ای است برای بهبود و اصلاح فرم بینی و عملکرد بهتر بینی در عبور هوا از راههای تنفس فوقانی .و جراح ممکن است از تکنیکهای متفاوتی با توجه به اهداف بیمار و مشکلات آناتومیکی بینی و و اولویت های جراحی استفاده کند. پروسه عمل ممکن روی بیمار در حالت بیداری همراه با بی حسی موضعی ، و یا بیهوشی سطحی و یا بیهوشی کامل برای بیمار داوطلب رینوپلاستی اولیه یا ریویژن انجام شود.عمل ممکن است بصورت باز یا بسته و نیز کاهش یا افزایش غضروف و یا هردو باشد. طول مدت ریکاوری و بهبودی متفاوت است و بسیار وابسته به وسعت جراحی است.بیمار باید هدفهای ویژه خود را برای جراح شرح دهد و و در جریان مشاوره جراح نیز بیمار را درجریان روند عمل و مزایا و خطرات عمل قرار دهد.